piątek, 6 stycznia 2012

Eko-inspiracje

Witam :)
Ława zainspirowała mnie do poszukania przedmiotów, mebli których naturalne piękno podkreślono i użyto do jako formę przemysłową. Chcę pokazać Wam mój ulubiony eko-przedmiot, praca mojej koleżanki, czyli dekoracyjne kule zrobione z autorskiej masy papierowej ( słoma, kawałki suszu owoców)Naturalny materiał to także świetny pomysł na organiczny parawan
                           
                                               
                                               stolik

                                                   regał
                                         

                                            i siedziska
 A może zastosować naturalne skarby w postaci lampy- elementu dekoracyjnego. Na zdjęciu poniżej akurat przetworzona forma nawiązująca do drzewa, ale czy kompozycja podświetlonych gałęzi nie wyglądała by zjawiskowo?

Żródło: http://www.bleunature.com/fr/furniture-2.html

7 komentarzy:

 1. Praca Twojej koleżanki bardzo mi się podoba. Mogłaby też służyć jako dekoracyjne mobile we wnętrzu. W tym sezonie biel i styl eko są nadal trendy!

  Pozdrawiam świątecznie!
  Kasia

  OdpowiedzUsuń
 2. Masz Kasiu rację, w przestrzeni bardzo efektownie by się prezentowały. Z tego co pamiętam formy były tworzone jako komponenty większej płaszczyzny, takiej eko-tkaniny, ale miała taż pojedyncze mniejsze kule umieszczone na sztywniejszych drutach, które bardzo ładnie wchodziły w relacje z przestrzenią. Pozdrawiam! Bardzo mi miło, że do mnie zajrzałaś :)

  OdpowiedzUsuń
 3. piękne prace:)
  chciałam zapytać co z moim obrazem wygranym w candy bo jeszcze nie dotarł.
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Witaj Grodzia,
  Obraz został wysłany 8 dni temu, przejadę się dziś na pocztę i zapytam co z moja przesyłką. Dzięki za informację. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 5. W takim razie dalej z niecierpliwością czekam:)
  pozdrawiam serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń
 6. pełen naturalizm..
  bardzo ciekawe pomysły :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękne, uwielbiam eko-design. Mnie ostatnio urzekają pomysły wnętrzarskie w tym stylu. To też fajne: http://agdblog.com.pl/featured/ekologiczne-naczynia-z-otrab-pszennych/ . Pozytywny trend.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za pozostawiony tutaj Twój ślad :)