czwartek, 28 lutego 2013

BEZY


Coraz trudniej mi znaleźć chwilę na szperanie w Iinternecie ( nie jestem w tym zapewne odosobniona :), ale znalazłam fajną inspirująca stronę dwójki polskich projektantów.
Zachwyciła mnie gra  świteł pięknych lamp projektu Mowo Studio.Myślę,że wartozwrócić uwagę także na ich inne projekty oraz metamorfozy - jak siedzisko zrobione ze starej skrzyni. A jak wam się podoba taka metamorfoza vintage?źródło:http://www.mowo.pl/5 komentarzy:

 1. Genialne!!! Chyba zacznę szukać skrzyni :) Fajnie, że wróciłaś Kochana :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj Aniu! Jak zobaczyłam metamorfozę tej skrzyni pomyślałam, że to dokładnie w Twoim stylu :) i na pewno Ci się spodoba. Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetnie wyszło to siedzisko! Chociaż zapewne jednak trzeba być projektantem, żeby nie tylko zrobić to gustownie, ale też mieć na to czas lub kogoś, kto za nas zrealizuje nasz pomysł :).
  Myślałam kiedyś, że sama sobie będę odnawiać meble... I co - niektóre czekają już po kilka lat a ja ciągle czasu nie mam :)
  Pozdrowienia!

  OdpowiedzUsuń
 4. Hm... niekoniecznie projektantem, ale na pewno trzeba mieć dużo cierpliwości i zapału do zrealizowania projektu. U mnie czasami z tym krucho. Więcej pomysłów niż realizacji :) Och to ciekawa jestem jakie skarby zgromadziłaś, bardzo lubię stare meble :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za pozostawiony tutaj Twój ślad :)